Must Have

Ostatnio krąży takie sformułowanie „must have”. Co to oznacza? Dla tych, którzy nie wiedzą, mianem „must have” określa się rzeczy, które koniecznie trzeba mieć w danym sezonie. Odnosi się to do ubrań, butów, dodatków. To nie tylko nowości, ale także klasyki.

 

 

Co powinnaś mieć w swojej szafie?

 

Mała czarna to konieczność. Nie znasz dnia ani godziny, kiedy pojawi się potrzeba jej założenia. Mała czarna jest idealna na spotkania biznesowe, rozmowę o pracę. Do takiej sukienki można założyć żakiet w każdym kolorze, również dodatki.

 

Wyjściowy dres to kolejna sprawa. Może brzmi to dość dziwnie, ale tak właśnie jest. Jeśli lubimy sport, aktywność, to taki dres sprawdzi się idealnie. Ponadto to dobry strój na dalekie podróże. Powinno być modnie i wygodnie.

 

Jasne i ciemne jeansy to kolejna pozycja, jak również czarne spodnie – przynajmniej jedna para powinna się w szafie znaleźć. Do takich spodni dobrać można wszystko, top, t-shirt, sweter w różnych kolorach.

 

Czarne i czerwone szpilki także powinny mieć w szafie specjalne miejsce. Klasycznie, z gustem. Świetnie będą pasowały do małej czarnej i nie tylko.

 

Body to kolejna pozycja na liście. Jeśli nosisz sukienki to wiesz, że dzięki body wszystko wygląda lepiej, układa się lepiej. Pod sukienkę idealne, szczególnie takiej przylegającej mocno do ciała. Jeśli nie lubimy bod to warto zainwestować w wyszczuplającą halkę.