Ile jest rodzai lewatyw z kaw?

 

Lewatywa z kawy jest bardzo dobrym podejściem na odtrucie dla wszystkich osób cierpiących na niedyspozycje ze strony wątroby, woreczka żółciowego czy układu pokarmowego, silnie zalecana w diecie Gersona przez well-ness.pl . Aplikacja jej pobudza produkcję żółci, rozszerza drogi żółciowe, a przez to znacznie ułatwia usuwanie wraz z żółcią substancji toksycznych dla organizmu. Przy korzystaniu z kawy i lewatywy ważne jest dawkowanie należytych proporcji, aby kuracja mogła być skuteczna. Lewatywa z kawy może nie brzmi wspaniale ale może być naprawdę zbawienna w wielu chorobach i schorzeniach. Wypróbuj ją na własnych jelitach- nic nie tracisz a możesz zyskać bardzo dużo!

 

Jaki stosunek ma medycyna do lewatyw?

 

  • zalecana jest około 4 - 6 razy na dobę.

  • Warto jednak pamiętać o balansowaniu utraconych płynów nieprzerwanym piciem soku domowej roboty z warzyw i owoców organicznych.

  • Aczkolwiek jak mówił doktor Gerson, wykonywanie kuracji sokowej bez podawania lewatywy z kawy jest bardzo nierozsądne.

  • Funkcja ta wynika z zjawiska, że soki i zawarte w nich dobroczynne składniki, wypłukują toksyny z komórek naszego ciała.

  • Powoduje to niejednokrotnie bóle głowy.

 

Lewatywa z kawy według Gersona jest konieczna, aby usunąć z ciała toksyny, które uprzednio zostały wypłukane przez soki z komórek. W razie występowania poważnych bólów, nudności, depresji czy napięcia nerwowego, zaleca się zwiększyć częstotliwość przyjmowania lewatywy z kawy.