Zbuduj ogród swoich marzeń krok po kroku.

 

Projektowanie ogrodów warto oddać w ręce profesjonalistów. Na rynku działa wiele firm świadczących w tym zakresie usługi a newgardenstyle.pl/projektowanie-ogrodow jest jedną z nich. Siedziba tej firmy mieści się w samym sercu małopolskiej krainy, w mieście Kraków. Projektowaniem ogrodów zajmują się profesjonalnie od wielu lat a zakres ich usług jest obszerny, co prezentuje poniższa tabela.

 

OFERTA

ZAKRES USŁUG PROJEKTOWANIA OGRODU

Pielęgnacja

Sezonowe prace porządkowe, przycinanie, formowanie, nawożenie,odchwaszczanie, zwalczanie chorób, kształtowanie i równanie terenu, utwardzanie oraz nawadnianie terenu pod zabudowę.

Prace kamieniarskie

  • Budowa podjazdów, chodników, ścieżek oraz ogrodzeń.

Prace elektryczne

  • Oświetlenie terenów zielonych, małej architektury, podjazdów oraz ścieżek.

Prace hydrauliczne

  • Budowa oczek wodnych, ścieżek wodnych, kaskad, fontann oraz systemów nawadniających.

Prace meblarskie i zdobnicze

  • Budowa tarasów, małej architektury, altan, arkad, ławek, miejsc grillowych, placów zabaw oraz ozdób z drewna, metalu czy betonu.

 

Projektowanie ogrodów to wieloetapowy proces, w trakcie którego należy brać pod uwagę wiele zmiennych. Przy projektowaniu ogrodu istotne jest a żeby mieć jasno określoną koncepcję i zamysł, jaką rolę dany ogród, ma spełniać. Warto zdać się na profesjonalną firmę z rejonu miasta Kraków, ponieważ dysponują oni konkurencyjnymi cenami i szybkimi terminami realizacji projektów.