Skórzana spódnica – gdzie sprawdzi się najlepiej?

 

Jednym z najbardziej kobiecych elementów garderoby jest spódnica. To ubranie bardzo uniwersalne, które nadaje się na najróżniejsze okazje, od imienin babci do randki. Seksowna spódnica skórzana może być natomiast doskonałym rozwiązaniem zarówno na wyjścia na imprezy, jak i mniej imprezowe okazje. W ofercie Kostes można znaleźć znakomite spódnice na każdą z powyższych okazji.

 

 


Na jakie okazja nadaje się skórzana spódnica?


Krótsza lub dłuższa, mniej lub bardziej odważna spódnica skórzana może zostać nałożona na bardzo wiele okazji:

  • – do pracy. Tym wypadku należy postawić na jak najbardziej stonowane fasony, na spódnice o odpowiedniej długości, na pewno nie krótsze niż do kolan. W pracy należy bowiem unikać wulgarnego, wyzywającego wizerunku, a postawić należy na pełen profesjonalizm. Również kolory należy wybierać bardzo starannie, powinny być dość stonowane.
  • – na randkę. Tu można sobie pozwolić na krótszą skórzaną spódnicę i w nieco bardziej odważnym kolorze. Ważne jest jednak, aby wciąż nie wyglądać wyzywająco, tym bardziej na pierwszej randce.
  • – do klubu, na dyskotekę.

 

W tym wypadku panuje właściwie zupełna dowolność. Skórzane spódnice to jeden z bardziej seksownych i efektownych elementów garderoby kobiecej.

 

Skórzana spódnica na wybiegu.

 Skórzana spódnica na wybiegu.