Wskazania po zabiegu z zastosowaniem dermapenu

 

Zabieg w medycynie estetycznej nie wymaga zazwyczaj większych przygotowań ani też zakazów, które obowiązują po ich wykonaniu. Tak samo jest w przypadku zabiegów z użyciem różnorodnych urządzeń takich jak dermapen. Kraków jedno z największych polskich miast jest miejscem, gdzie urządzenie to wybiera co raz więcej pacjentów.

 

Kobieta po zabiegu dermapen w Krakowie.

 Kobieta po zabiegu dermapen w Krakowie.

 

O czym warto pamiętać przed i po zabiegu z zastosowaniem dermapenu?

Zastosowanie dermapenu w Krakowie nie wyłącza pacjenta z normalnego życia. Odczuwalny ból i dyskomfort jest minimalny. Możliwe jest tylko lekkie zaczerwienie skóry, pieczenie i słaba opuchlizna. Jednak po 3-4 dniach skóra goi się. Specjaliści z http://scmestetic.pl w Krakowie uspokajają, że do zabiegu dermapenem wystarczy zmyć makijaż. Jedyne na co zwracają uwagę eksperci od dermapenu np. z Krakowa to unikanie przez 6 tygodni po zabiegu solarium i opalania się. Ponadto przez 3 tygodnie należy stosować filtr 50, a wieczorem krem gojący.

 

 

Zabieg dermapenem wymaga podania znieczulenia. Kliniki w Krakowie podają je na 20 minut przed zabiegiem. Skorzystanie z zabiegu nie jest uwarunkowane wiekowo. Może skorzystać z niego osoba w każdym wieku.